شرکت نوین کپی واردات و فروش ماشینهای اداری و مواد مصرفی دستگاه های کپی در ایران 09129151016 ،،،،،02191693584

بهترین برند های سازنده کارتریج کدام برندها هستند ؟

بهترین برند های سازنده کارتریج کدام برندها هستند ؟

بهترین برند های سازنده کارتریج 

کارتریج ها قطعات اصلی و مهم در پرینتر ها می باشند که از لوازم مصرفی این دستگاه هستند ، وجود کارتریج ها برای انجام فرایند چاپ و پرینت لازم و ضروری است و بدون وجود ایت قطعه چاپ انجام نمی شود ، جوهر مورد نیاز برای انجام چاپ و پرینت در مخرن کارتریج ها ذخیره شده است ،کارتریج ها دارای دو نوع کارتریج لیزری و کارتریج جوهر فشان می باشند که جوهر مورد نیاز برای چاپ در کارتریج جوهر افشان مایع و در کارتریج لیزری به صورت پودری می باشد .

این محصول دارای کاربرد مهمی در چاپ می باشد و باید در خرید و انتخاب کارتریج دقت و توجه لازم را داشته باشید تا ضمن ایجاد چاپ های با کیفیت و رضایت بخش از محصول مورد نظر برای مدت طولانی استفاده کنید و همچنین سلامت پرینتر و چاپگر خود را حفظ کنید زیرا در صورت استفاده از کارتریج نا مناسب و بی کیفیت ضمن  افت کیفیت چاپ به پرینتر لیزری نیز آسیب وارد می شود و هزینه زیادی به کاربر جهت تهیه مجدد کارتریج و همچنین تعمیرات پرینتر تحمیل می شود .

در این مطلب سعی داریم شما را با برند های معروف و معتبر در تولید و ساخت کارتریج های با کیفیت و با دوام آشنا کنیم ، کارتریج های برند اچ پی ، کارتریج های برند سامسونگ ، کارتریج های برند کانن و کارتریج های برند برادر از جمله کارتریج های با کیفیت موجود در بازار هستند .

بهترین برند های سازنده کارتریج و درام کدام برندها هستند ؟

 

کارتریج برند اچ پی ( HP ) :

اچ پی یکی از شرکت های بزرگ و پر آوازه در طراحی و ساخت پرینترها و کارتریج های سازگار با آن ها می باشد ، این شرکت توانسته انواع کارتریج های با کیفیت و با دوام را تولید کند ، شرکت اچ پی از مواد و قطعات درجه یک و با کیفیت در تولید کارتریج های خود استفاده کرده است ، همچنین این شرکت از افراد و مهندسان ماهر و متخصص در این زمینه در تولید کارتریج های لیزری و جوهر افشان خود استفاده کده است .

شرکت اچ پی از مناسب ترین روش ها و کارآمد ترین روش ها در تولید محصولات خود به خصوص کارتریج ها استفاده کرده است از این و شاهد محصولی با کیفیت و با دوام هستیم  کارتریج های برند اچ پی به ندرت آسیب می بینند و از ظرفیت چاپ مناسبی برخوردار می باشند با استفاده از کارتریج های این شرکت می توان آثار چاپی با کیفیت و رضایت بخشی را ایجاد کرد .

کارتریج های اچ پی نسبت به سایر کارتریج ها در رده بالایی هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و دوام برخوردار است و جایگاه ویژه ای را در بازار به خود اختصاص داده است به طوری که بسیاری از افرادی که از پرینترها و چاپگر ها استفاده می کنند از مصرف کنندگان دائمی کارتریج های لیزری می باشند .

بهترین برند های سازنده کارتریج کدام برندها هستند ؟

قیمت کارتریج hp

نکته قابل توجه دیگر در کارتریج های اچ پی قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن ها می باشد ، شرکت hp  همواره سعی کرده کارتریج های با دوام خود را با قیمت ارزان وارد بازار کند و در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را تهیه و از کیفیت خارق العاده آن بهره مند شود .

همان طور که ذکر شد کارتریج اچ پی از مواد و قطعات با کیفیت تولید شده است و دارای دوام بالایی است این محصول به ندرت دچار اختلال شده و در صورت بروز اختلال در قطعات آن نیز با هزینه ای ارزان و مقرون به صرفه ای قابل تعمیر است ، همچنین کارتریج های شرکت اچ پی از قابلیت شارژ برخوردار هستند و می توان از یک کارتریج بارها و بارها استفاده کرد ، شارژ کارتریج اچ پی نیز با قیمت ارزان و معقولی انجام می شود ، از این رو شاهد کارتریج اقتصادی و مقرون به صرفه برای کاربران هستیم .

کارتریج اچ پی

کارتریج برند سامسونگ ( SAMSUNG ) :

کارتریج هایی که بتوسط شرکت سامسونگ نیز تولید شده اند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند ، شرکت سامسونگ یکی از شرکت های معروف و بزرگی می باشد که همواره محصولات با کیفیت و با دوامی را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است ، اگرچه بسیاری از برند ها و شرکت ها در طراحی و ساخت کارتریج ها با محدودیت های زیادی رو به رو شدند و نتوانستند کارتریج های مناسب و با کیفیتی تولید کنند .

اما شرکت سامسونگ قدرتمندانه توانسته به مسیر خود در طراحی و تولید انواع کارتریج های جوهر افشان و لیزری ادامه دهد کارتریج های این شرکت از مواد و قطعات مناسب و با کیفیتی تولید شده اند و همچنین شرکت سامسونگ از تونر و جوهر مرغوب در تولید کارتریج هخای خود استفاده کرده است .

چاپ های ایجاد شده با استفاده از کارتریج های سامسونگ دارای کیفیت و خوانایی مناسبی هستند و رضایت کاربران را به همراه دارد ، کارتریج های برند سامسونگ در چاپ تصاویر و یادداشت ها هیچ محدودیتی ندارند و با استفاده از این محصول تصاویر را نیز می توان چاپ کرد .

کارتریج سامسونگ دارای ظرفیت مناسب چاپی است و با استفاده از هر کارتریج سامسونگ حجم زیادی را در دوره استفاده از آن می توان چاپ کرد و پرینت کرد ، دقت داشته باشید که کارتریج های برند سامسونگ دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نیاز کاربر انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرند .

 

 

کارتریج سامسونگ

 

 

قیمت کارتریج سامسونگ :

کارتریج سامسونگ از مواد و قطعات با کیفیت تولید شده است و دارای طول عمر مفیدی می باشد و می توان آن را شارژ کرد و مجدد مورد استفاده قرار داد ، این محصول به ندرت آسیب می بیند و از با کیفیت ترین و با دوام ترین کارتریج های موجود در بازار است کارتریج سامسونگ دارای دو نوع جوهر افشان و لیزری می باشد ، این محصول نیز دارای قیمت و مناسبی می باشد.

به طوری  که می توان کارتریج سامسونگ از ارزش خرید بالایی برخوردار است اما قابل به ذکر است که قیمت کارتریج های شرکت سامسونگ ممکن است نسبت به کارتریج برند اچ پی کمی گران تر باشد و این تفاوت قیمت هرگز دلیل بر بی کیفیت کارتریج اچ پی نیست .

 

 

کارتریج برند کانن ( CANON ) :

کانن یکی دیگر از شرکت های بزرگ و معتبر در طراحی و ساخت انواع پرینترها و کارتریج های سازگار با آن ها می باشد این شرکت بزرگ توانسته انواع کارتریج های جوهر افشان و کارتریج های لیزری را با کیفیت و دوام فوق العاده ای تولید و وارد بازار کنند ، طراحان این شرکت مجرب بوده و از مناسب ترین روش ها در طراحی و تولید کارتریج ها استفاده کرده اند .

کارتریج های برند کانن دارای دوام  بالایی برخوردار هستند و با استفاده از استاندارد ترین روش ها و اصولی ترین روش تولید و در اختیار کاربران قرار گرفته اند با استفاده از این محصول می تواند تصاویر، نقشه ها ، نمودار ها و سایر اطلاعات را با خوانایی و کیفیت عالی پرینت بگیرید ، این محصول از قابلیت شارژ برخوردار است و می توان آن را مجدد شارز کرد و مورد استفاده قرار داد .

کارتریج های کانن پس از شارژ نیز کیفیت خود را حفظ کرده و می توان با آن ها چاپ های با کیفیت و مناسبی را ایجاد کرد ، شرکت کانن کارتریج های خود را با ظرفیت چاپی مناسبی در بازار عرضه کرده است و کاربران برای مدت طولانی بدون هیچ محدودیتی و بدون نیاز به شارژ مجدد کارتریج می تواند از یک کارتریج کانن استفاده کنند .

 

کارتریج کانن

قیمت کارتریج کانن :

شرکت کانن کارتریج های خود را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای در اختیار کاربران قرار داده است تا کاربران به راحتی بتوانند کارتریج مورد نیاز خود را تهیه کنند و از کیفیت و کارایی مناسب آن بهره مند شوند ، همان طور که ذکر شد این محصول دارای قابلیت شارژ است که شارژ آن نیز با قیمت ارزان و مناسبی انجام می شود ، همچنین این کارتریج از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و هزینه تعمیر در آن نیز ارزان می باشد کارتریج کانن یکی از به صرفه ترین محصولات می باشد .

 

کارتریج کانن

 

کارتریج برند برادر 

یکی دیگر از شرکت های پر آوازه در طراحی و تولید پرینترها و کارتریج ها شرکت برادر می باشد که توانسته عملکرد خوبی در طراحی و ساخت کارتریج ها از خود نشان دهد به طوری که با سایر برند ها و شرکت های معروف رقابت می کند ، کارتریج های این شرکت نیز از نظر کیفیت و دوام در سطح مناسب و قابل قبولی قرار دانرد و با استفاده از آن ها نیز می توانیم چاپ های با کیفیت و مناسبی داشته باشیم .

کارتریج برادر نیز از قابلیت شارژ برخوردار است و می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد و از خرید مجدد کارتریج ها جلوگیری کرد ، برادر توانشته انواع کارتریج های جوهر افشان و لیزری را متناسب با نیاز کاربران و همچنین سازگار با پرینترها تولید و در اختیار این عزیزان قرار دارد .

 

کارتریج برادر

 

قیمت کارتریج برادر :

کارتریج برادر از قابلیت شارژ برخوردار است و همچنین دارای دوام و کیفیت مطلوبی می باشد این کارتریج به ندرت آسیب دیده و هزینه تعمیران در آن نیز ارزان و مقرون به صرفه می باشد دقت داشته باشید که کارتریج های برند کانن نیز از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار است البته قیمت این محصول نسبت به سایر برند ها ارزان تر بوده اما ممکن است نسبت به کارتریج برند اچ پی کمی گران تر باشد اما در حالت کلی کارتریج شرکت برادری محصولی مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد .

مقالات جدید

فیوزینگ یا فیوزر چیست؟
1402/02/15

فیوزینگ یا فیوزر چیست؟

مشاهده بیشتر
نمایندگی رسمی زیراکس در ایران
1402/03/30

نمایندگی رسمی زیراکس در ایران

مشاهده بیشتر
برای صحافی کردن کتاب در لوازم التحریری به چه دستگاه هایی نیاز داریم ؟
1402/03/31

برای صحافی کردن کتاب در لوازم التحریری به چه دستگاه هایی نیاز داریم ؟

مشاهده بیشتر
بهترین برند های سازنده کارتریج کدام برندها هستند ؟
1402/03/31

بهترین برند های سازنده کارتریج کدام برندها هستند ؟

مشاهده بیشتر
نحوه افزودن پرینتر در ویندوز ۱۰
1402/03/31

نحوه افزودن پرینتر در ویندوز ۱۰

مشاهده بیشتر
تعویض رول های کاغذ کش پرینتر رنگی
1402/03/31

تعویض رول های کاغذ کش پرینتر رنگی

مشاهده بیشتر
فوم رول یا رول در پرینترهای لیزری چیست؟
1402/03/31

فوم رول یا رول در پرینترهای لیزری چیست؟

مشاهده بیشتر
شرکت های سازنده دستگاه های پرینتر
1402/03/31

شرکت های سازنده دستگاه های پرینتر

مشاهده بیشتر
دولوپر دستگاه کپی چیست؟
1402/04/05

دولوپر دستگاه کپی چیست؟

مشاهده بیشتر
خرید مواد مصرفی ماشین های اداری
1402/04/05

خرید مواد مصرفی ماشین های اداری

مشاهده بیشتر